ANA SAYFA| HAKKIMIZDA| BARTER NEDİR| ÜYE OLUN| BARTER FİNANS| FRANCHISE| ŞUBELERİMİZ| İLETİŞİM| ENGLISH

BARTER CLUB

Amaç ve Hedef 

Barter Club’ın amacı, Türk Barter üyelerinin sosyal etkinlikler çerçevesinde organize edilen Barter sistemini etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamak, tüm yurt geneline sistemin yaygınlaştırılması için gerekli irtibatları kurmak ve etkinlikleri düzenlemek. Genel olarak hedefi Türk Barter üyelerinin tamamının Barter Club üyesi yaparak tüm etkinliklere katılmasını sağlamak. Bu kapsamda Türk Barter üyelerine Türk Barter Gold Card Üye Kartı verilmektedir. Gold Card sahipleri Barter Shop ürünlerini internet üzerinden alım yaparken çeşitli avantajlardan faydalanabilmektedir.

Barter Club Nedir?
Türk Barter’ın sosyal etkinlik faaliyetlerini üstlenmiş bir oluşumdur. Gerek üyeler ile etkin iletişim ve diyalogların sağlıklı işlemesi gerekse üye adaylarını bilinçlendirme faaliyetlerini üstlenmiştir. Gün geçtikçe faaliyet alanlarını genişleten ve özellikle seminer organizasyonları ile büyük kitlelere ulaşarak Barter sisteminin yaygınlaşmasına katkı sağlayan Barter Club, Barter faaliyetinde bulunan firmalara da ayrıcalıkların tesis edilmesinde de etkin rol üstlenmiştir.


Faaliyetler 
Genel katılımlı üye toplantıları: Yılda en az iki kez kapsamlı olarak düzenlenir. Büyük bir otel organizasyonu kapsamında son gelişmelerin aktarıldığı bilgilendirmeler yanında eğlenceli katılımlar da sağlanır. Ticaret Odaları toplantıları: Bölgesel bazda illerde bulunan ticaret odaları ile işbirliğine giderek seminerler düzenlenir. Bu seminerlerin büyük bir çoğunluğu Barter Sisteminin yaygınlaştırılmasında etkin rol oynamaktadır. Üniversite panelleri: Üniversitelerin özellikle işletme ve iktisat bölümü öğrencilerine yönelik paneller düzenlenir. Ayrıca üniversite öğrenci topluluklarının girişimlerine destek vererek geleceğe hazırlanan öğrencilerimize Barter sektörü hakkında genel ve özel bilgiler sunulur. Birlik ve Dernekler toplantıları: Barter Sisteminin yaygınlaştırılmasına ve tanıtımına yönelik olarak çeşitli birlik ve derneklerin üyelerine topluca sistem tanıtımı yapılır. Sponsorluklar: Barter Sisteminin tanınmasını artırmak ve sosyal sorumluluklar çerçevesinde öncelikle finansal etkinlikler olmak üzere birçok faaliyete sponsorluk hizmeti satın alınır.