İK Politikamız ve Değerlerimiz

Sevdiği işi yapmaktan mutluluk duyan bireyleri bir araya getirerek, enerjik ve sinerjik bir çalışma ortamının sağlanması İnsan Kaynakları Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

‘’Doğru işe, doğru personel’’i istihdam etmek, işe alınan personelin sürekli geliştirilerek ‘’verimli ve etkin’’ kılmak, hak ettikleri ücretleri ve yan haklar vererek refağını sağlamak, yöneticilerin yedeklenmesi ve her personel için eşit şartlarda kariyer imkanları sunmak temel ilkelerimizdir.

 

İş Başvurusu

İstihdam

Başvuru Toplama

Özgeçmiş İnceleme ve Ön Eleme

İş Görüşmesi (Genel, Yetkinlik Bazlı Mülakat ve Testler)

Referans Araştırma

İş Teklifi

İşe Yerleştirme ve Oryantasyon Programı

 

Performans Değerlendirme

Periyotlar halinde Yetkinlik ve Hedef Bazlı performans değerlemesi yapılır. Değerlendirme sonuçlarına göre ‘’Geliştirme’’ yahut ‘’Ödüllendirme’’ seçenekleri tercih edilir.

Eğitim

Çalışanların, işin niteliğinde meydana gelen her türlü gelişme ve değişmelerden geri kalmaması, görev tatmininin yükseltilmesi, iş ortamında daha başarılı olmalarının sağlanması için gereken bilgi, beceri, tutum ve davranışları kazandırmayı amaçlayan eğitim programları düzenlenir.

Ücret Yönetimi

Yetkinlik, performans, sorumluluk seviyesi, şirkete olan katkısı ve sektörel parametreler baz alınarak belirlenir.

Sosyal Yardımlar;

Yol Yardımı, Yemek Yardımı, Doğum Yardımı, Evlilik Yardımı, Dil Tazminatı, Sünnet Yardımı personel ayırt etmeksizin yapılır.

Copyright © TurkBarter International A.S.