Ekonomix

Barter, finans, ekonomi, iş dünyası ve güncel haberleri; makroekonomik yaklaşımıyla ele alan ve iş dünyasında çözüm anahtarı olmak üzere öneriler sunan Ekonomix dergisi, 20 yıl önce Barter News olarak yayın hayatına başlamıştır.

Gelişen piyasalarla ilgili araştırma yapıp, analizleriyle sektörleri yönlendiren yayın çizgisi ile 20 yıldır yayınlanmaya devam eden Ekonomix, Barter endüstrisinin iletişim dili olduğu kadar, uluslararası platformda da Barter sektörünün sesi oluyor.

Barter bilincinin yaygınlaştırılması için yayınlarına devam eden Ekonomix, bankaların tek çözüm yolu olmadığını, kriz sonrası işletmelere alternatif ticaret ve finans sistemi Barterı’n çözümler sunduğunu, tarafsız yayın anlayışı ile gündeme al­maktadır.

İlkeli yayıncılık anlayışı ile IRTA’nın (Dünya Barter Birliği) referans olarak gösterdiği Ekonomix dergisi, alanında rakipsiz olması sebebiyle, Barter endüstrisinin gözü kulağı oluyor. Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin akademik çalışmalarında Barter tezlerine kaynak olan Ekonomix dergisi; Barter Sistemi’nin ne olduğunu, 20 yıldır finans ve ticaret dünyasına anlatmaktadır.

Ekonomix der­gisi 5 bin tirajı ile ekonomi ve Barter sektörünün en güçlü sesi olmaya devam ederken yayınladığı haberler ile bir farkındalık oluşturmaya da özen göstermektedir.

http://dergi.ekonomix.com.tr/

Copyright © TurkBarter International A.S.