Basın Bülteni

22.01.2019
Melek NAVRUZ

Kurumsal İletişim Md.

TÜRK BARTER INTERNATIONAL A.Ş.
T +90 212 468 60 02
www.turkbarter.com

 

 

     

TÜRKBARTER  

ÜYELERİNİN GAYRİMENKULLERİ

EMLAK TAKAS'DA.

 

  

 

 

 

 

Tüm sektörler için finans ve ticareti birleştirerek yeni projeler hazırlayan Türk Barter International gayrimenkul sektörünü desteklemek ve üyelerinin arzları için Emlak Takas sistemini geliştirdi. “Emlak Takas ile emlak sektörünü tek çatı altında toplayan, Türk Barter, alım ve satımlarda % 100 takas ve nakit-takas alternatifiyle alış ve satış kolaylığı sağlamaktadır.

 

Barter sisteminin Türkiye’deki kurucusu ve öncüsü olan Türk Barter, “Emlak Takas” ile Barter ortak pazarında bulunan her türlü gayrimenkul alım ve satışını karşılamaya yönelik Barter Online uygulamasında yeni bir platform oluşturdu. 

 

Emlak Takas’a üye olan firmalar satmış oldukları daire, arsa, gayrimenkul, yapı malzemesi, taahhüt, proje karşılığında, Emlak Takas ‘ın üye firmalarının sunduğu her türlü gayrimenkul ile karşılayabilmektedirler.

 

 

 

 

Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Sırrı Şimşek yapmış olduğu açıklamada; 

 

“Tüm sektörler için risksiz finans ve ticareti birleştirerek yeni projeler hazırlayan Türk Barter gayrimenkul sektörünü desteklemek için özel bir proje hazırladı. Banka kredilerinin daralması dövizdeki ani hareketler kredi kartlarındaki sınırlamalar gerek inşaat şirketlerinin satışlarının gerekse tüketicilerin alım gücünden dolayı emlak sektöründe bir kriz şimdiden başlamıştır. Kurumsal gayrimenkul satışların başarıyla yürüten Türk Barter inşaat şirketlerinin gayrimenkul satışlarının hızlandırmak, bireylerinde perakende anlamında 2.el ile satmak istedikleri veya kullanamadıkları her türlü gayrimenkullerini takas sistemi içerisinde alış ve satış organizasyonunu uygulamak için “Emlak Takas’ı kurduk”. Dedi.

 

Sitede takasla satabileceğiniz gayrimenkul vb. mallarınızın, çok kısa sürede online olarak satışına başlayabileceksiniz. Türk Barter üyeleri, sitede bulunan ürünleri kolay bir şekilde Türk Barter garantörlüğünde satın alıp, satış işlemi gerçekleştirebilmektedirler. Emlak Takas’ da gayrimenkul, daire, arsa vb. ürünleri karşılığında yine Emlak Takas’ dan takasa bağlı gayrimenkul alımlarına dayanan herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir platformdur.

 

Emlak sektörü için risksiz ekonomik bir model sunan Emlak Takas’a ulaşmak ücretsiz ve çok kolay. www.turkbarter.com adresinden Barter Online Emlak-Takas sekmesi ile giriş yapılabilmektedir.

Copyright © TurkBarter International A.S.