Basın Bülteni

 Barter ile Sigortalı Olmanın Tam Zamanı

 

Sigortacılık sektörünün finansman modeli Barter’ı tüm sigorta şirketlerinin ilgisine sunan “Osmanlı Sigorta Brokerliği” büyük işlem hacmiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Sigortacılık sektörüne yönelik alternatif finans modeli sunan “Osmanlı Sigorta Brokerliği”, sektöre soluk olmaya devam ediyor.

 

Uzman kadrosu, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla hızlı yükselişini sürdüren Osmanlı Sigorta Brokerliği, alternatif finansman modeli Barter’ı bütün şirketlerin ilgisine sunuyor. Bu noktadan hareketle yepyeni bir ticaret modeli geliştiren Osmanlı Sigorta, firmaların ister nakit ister Barter ile poliçe ödemelerini gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

 

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Osmanlı Sigorta Brokerliği, gelişen ve değişen ekonomik şartlar karşısında hizmetlerini sürekli geliştiriyor. Tüm çalışmalarını müşteri odaklı sürdüren Osmanlı Sigorta Brokerliği; konut, araç, birikimler ve en önemlisi de sağlığı sigorta ile güvence altına alıyor. İleride oluşabilecek hastalık ve benzeri durumlarda en iyi tedavi hizmetini almayı sağlayan özel sağlık sigortası ile oluşacak masrafları karşılayarak büyük bir tedavi yükünden kurtarıyor.

 

Osmanlı Sigorta Brokerliği; Sağlık Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası, Trafik Araç Sigortası, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, Seyahat Sigortası, Kasko vb. tüm sigorta işlemlerinde en uygun teklifleri ve ücretsiz danışmanlık hizmetini sunuyor. Osmanlı Sigorta Brokerliği, Barter Sistemi’nin Türkiye’deki öncüsü Türk Barter ile önemli bir iş birliği yaparak uzun vadeli ödeme seçeneklerine ek olarak nakit veya Barter ödeme seçenekleriyle de müşterilerine finansal kolaylıklar sağlıyor. Alternatif ödeme imkânı sunan bu iş birliği sayesinde müşteriler; sigorta hizmetleri karşılığında poliçe ödeme işlemlerini nakit veya Barter ile gerçekleştirebiliyor.

 

“Amacımız olası riskleri an aza indirmede Barter Sistemi kullanımının önünü açmak”

 

Risklerin ve dolayısıyla hasarların her geçen gün arttığı günümüzde, sigortalı olmanın ne kadar önemli olduğunun altını çizen Osmanlı Sigorta Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. M. Sırrı Şimşek; “Bu durumun ehemmiyetini hiç beklemediğimiz bir anda başımıza bir kaza geldiğinde anlıyoruz. Yaşamımız boyunca karşılaşabileceğimiz bu tarz riskler için sigorta yaptırmak, kazaları önlemek veya kaza gerçekleştiğinde en az hasarla kurtulmak adına son derece önem arz etmektedir. Osmanlı Sigorta Brokerliği olarak amacımız; hasar olmadan alınabilecek önlemler karşısında müşterilerimizi bilgilendirerek olası risklerin en aza indirgenmesini sağlamak ve oluşan hasarlarda da müşterilerimizin yanında yer alarak hasar sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olmaktır. Bu maksatla müşterilerimize risklerini en iyi ve en doğru şekilde dağıtarak, kendilerini gerçek anlamda güvencede hissetmelerini sağlayacak poliçe örnekleri hazırlıyoruz. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Barter ile ödeme alternatifini sunarak müşterilerimize her anlamda destek sağlıyoruz. Bu doğrultuda Osmanlı Sigorta Brokerliği ve Türk Barter iş birliği ile alternatif bir ödeme imkânı da tanıyan bu hizmetlerden yararlanmak isteyen herkesi Osmanlı Sigorta Brokerliği’ne davet ediyoruz“ dedi.Copyright © TurkBarter International A.S.