İNTERNET ÜYE GİRİŞİ


Barter Shop

Firmalardan satın alınan stokların yeniden pazarlanması için kurulan Barter Shop, müşterilerinin perakende ürün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Beyaz eşyadan promosyon ürünlerine, zücaciyeden elektronik aletlere kadar birçok ürünü bulabileceğiniz Barter Shop;  Türk Barter üyesi olsun olmasın tüm müşterilerine ihtiyaç duydukları ürünleri yerinde inceleyerek alışveriş yapabilecekleri bir mağaza olarak hizmet vermektedir.

İnternet üzerinden şifreli alanlar içerisinden alışveriş imkânı bulan müşteriler, fiziki olarak da Barter Shop’u ziyaret ederek ürün seçimi yapabilmektedir. Ayrıca Türk Barter üyeleri için hazırlanan özel stantlarda firmalar, ürünlerini tanıtıp anında satışını gerçekleştirebilmektedir.

 Tüm ürünlere ulaşabileceğiniz www.turkbartershop.com sitesinden beğendiğiniz ürünü % 100 Barter’la veya nakit olarak anında talep edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA


İLETİŞİM : Adres : Florya Cd. Florya Plaza Kat:1 D:4 Florya / Bakırköy / ISTANBUL e-posta : info@turkbarter.com Tel : 0(212) 468 60 00

© 2017 Türk Barter. All rights reserved